Pages

Sunday, February 26, 2012

MARKA "Darie" - Daria Florek

Parę słów o marce "Darie" Daria Florek:

Marka Darie wyzwala pozytywne emocje, odrębne od pozostałych marek licznych projektantów. Darie to luksus i elegancja połączona z awangardą, nowymi trendami, kolorami, a także perfekcja w wykonaniu każdego modelu odzieży. 
Takim zespoleniem odrębnych stylów chcę pokazać, iż można mieć różne twarze. Życie jest zbyt krótkie na monotonię i standardy (które trzeba rozweselać). Wyrazu i kształtu pracy nadaję Moja pozytywna energia oraz skupianie się na szczególe i ogóle. Marka staję się coraz bardziej innowacyjna, a jej rozwój coraz bardziej dynamiczny. Dzięki dążeniu do perfekcji nadaję swojej marce coraz to nowszych lepszych kształtów, aczkolwiek pozostając przy swoich przekonaniach, które nadają specyficznych cech i niniejszym charakteryzują markę.
Projektuję i wykonuję kolekcję zgodnie z trendami mody. Atelier Darie oferuję również projektowanie indywidualne na specjalne zamówienia klientek, bądź klientów. Moje projekty wdrażam w życie różnej klienteli, którą łączy jedna wyjątkowa więź ORYGINALNOŚĆ.
                                                                                                                  Pozdrawiam, Daria Florek :) 
                                                                                                          


No comments:

Post a Comment