Sunday, October 21, 2012

Niebawem...Nowa kolekcja DENIM 10`12.


"Dżins jako materiał to stały element każdej szafy bez względu na miejsce. Znajduje się na całym świecie i posiada go w swojej szafie każdy, nawet najmłodszy i najstarszy człowiek. 
W zależności od sezonu występuje rzadziej bądź częściej, ale nie ma momentu, w którym znika na dobre. Dlatego dżinsowe koszule czy spódnice, nie wspominając o spodniach, to ponadczasowe i uniwersalne ubrania, które zawsze wpiszą się w obowiązujące trendy.
Co jakiś czas do łask wraca dżinsowy total look, czyli DENIM od stóp do głów. Pojawił się w latach 80tych, 90tych, w 2011 roku i teraz. Zestawienie dżinsu z dżinsem  wciąż świeci triumfy na wybiegach,  serwisach modowych i blogach street wearowych. Dlatego przy okazji uzupełniania szafy o jesienno-zimowe sylwetki, nie możemy przeoczyć błękitnego czy szarego materiału, który sprawdzi się idealnie podczas    
                           modnych, jesiennych zawieruch garderoby!" 
                                                    /źr.http//./
Dżins (z ang. jeans) również DENIM – tkanina bawełniana, używana przede wszystkim do produkcji ubrań dżinsowych. Najczęściej z tej tkaniny produkuje się spodnie, tzw. dżinsy, ale również bluzy, wiatrówki, kurtki i koszule. Charakteryzuje się stosunkowo dużą wytrzymałością. Polska odmiana dżinsu nazywana bywa teksas.
No comments:

Post a Comment